Пластичний хірург у медичному центрі КоронаМед

Запрошуємо всіх, хто в тій чи іншій мірі незадоволений своєю зовнішністю, скористатися послугами Хірургічної клініки Корона, яка знаходиться у Львові, на вул. Снопківська, 18.

Найголовніша перевага нашого медичного центру фахівці. Наші лікарі мають великий практичний досвід, при цьому продовжують удосконалюватися і рости професійно. Вони швидко опановують сучасні методи і техніки пластики, реконструкції та омолодження.

Краса не має ціни, і при цьому є великою цінністю для кожної людини. Це підтверджує статистика, яку ведуть всі центри пластичної хірургії. Питання власної привабливості і сексуальності - це, в першу чергу, питання здоров'я та самооцінки. Зовнішність для більшості людей один з основоположних критеріїв прийняття людини.

При такому стані речей, пластичні операції є одним з найбільш активно обговорюваних напрямків медицини. Зазвичай декларують досить однобокий погляд на це питання.

З одного боку, пластична хірургія у Львові позиціонується як розкіш для забезпечених людей або знаменитостей, з іншого - як панацея в боротьбі із неминучою старістю. Але жодне з цих уявлень не дає повного знання про її реальні можливості.

Почнемо з того, що естетична хірургія займається не тільки корекцією вікових змін. Такий напрям, як естетична хірургія, дає можливість позбутися від вроджених дефектів:

 • Ринопластика - допомагає скоригувати розмір і форму носа;
 • Отопластика - позбавить від капловухості і вушної асиметрії;
 • Блефаропластика - усуває дефекти повіки;
 • Контурна пластика виправляє овал обличчя.

Другим значним напрямком пластичної хірургії є реконструктивний. Його специфіка дозволяє вирішувати завдання відновлення анатомічної цілісності втраченої або пошкодженої в результаті травми частини тіла або зовнішнього органу.

Реконструктивна хірургія, як і естетичні операції, несе не тільки функцію фізичного відновлення тіла, але і вирішує психологічні проблеми, які неминуче виникають в таких ситуаціях.

Такий напрям медицини як пластична хірургія став розвиватися відносно недавно. Проте, за останні кілька десятиліть досягнуто багато в плані оптимізації підходів, вдосконалення методів і використання нового обладнання для проведення пластичних операцій.

Крім того, бурхливо розвиваються косметологічна і фармацевтична промисловості, з’являються препарати із високою ефективністю і мінімальними побічними ефектами. Все це вивело медицину на якісно новий рівень. Ціни на ці послуги стають доступнішими.

У Львові пластична хірургія набуває все більшої популярності: до допомоги пластичних хірургів вдаються не тільки жінки, а й чоловіки. У представниць прекрасної статі особливий попит має маммопластика, у чоловіків в останні роки стала дуже популярна пластика обличчя: серед найбільш затребуваних процедур - ринопластика, отопластика і фейс-ліфтинг (підтяжка).

 

Хірургічні втручання "одного дня", які виконуються на базі хірургічної клініки Корона:

 • Пластика пупкової грижі
 • Пластика грижі білої лінії живота
 • Пластика пахової грижі
 • Пластика стегнової гриж
 • Пластика м’язевих гриж
 • Хірургічне видалення варикозних вен
 • Радіочастотна абляція варикозних вен
 • Лазерна абляція варикозних вен
 • Видалення папіломи, атероми, ліпоми

Лікарня, консультація лікаря, операція, перев'язка, виписка. І все за один-два дні. Швидко. Акуратно. Без госпіталізації. Думаєте, так не буває? Помиляєтеся. Так звану хірургію одного дня широко практикують західні клініки. У Львові цю методику застосовувають у Хірургічній клініці Корона.

Тут видаляють варикозно розширені вени на ногах не за допомогою великих розрізів, а шляхом лазерної деструкції і через дрібні проколи шкіри. Після цього накладають пов'язку, призначають знеболююче і відправляють пацієнта додому доліковуватися.

Якісну допомогу пацієнтам дозволяють надавати сучасні технології, якими володіє клініка Корона Мед: лазерні методики виконання операцій, використання сучасної радіохвильової і електрохірургічної техніки, а також ендоскопічного обладнання.

Пацієнти звертаються до нас в основному із загальнохірургічної патологією: грижа, варикозна хвороба, доброякісні утворення м'яких тканин і шкіри та ін. Особливо популярний цей вид стаціонарного лікування серед людей працездатного віку. Для них тиждень на лікарняному ліжку - недозволена розкіш.

Хірургія одного дня у Львові доступна на базі Хірургічної клініки Корона. Переваг у такого медичного підходу безліч. По-перше, він дозволяє практично безкровно, безболісно і з мінімальними клінічними наслідками прооперувати пацієнта, причому локально. По-друге, максимально скорочує час його перебування в клініці, що означає значну економію коштів. Ще одна очевидна перевага: дороге та якісне медичне обладнання. Не варто скидати з рахунків і психоемоційний стан пацієнта. Адже для більшості з нас навіть найменша операція - величезне емоційне навантаження. А в цьому випадку людина доліковується вдома, де навіть стіни допомагають.

І все ж, незважаючи на численні плюси такого “прискореного підходу” до лікування, він не панацея. Малоінвазивна хірургія все одно не замінить звичайну клініку. Якщо у пацієнта, прооперованого з приводу грижі, є безліч супутніх захворювань, то він все одно буде мати потребу в лікарському контролі. Навіть після втручання за допомогою високотехнологічного обладнання.